Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Vše se děje v souladu s cestou k mému nejvyššímu cíli.

 


 
 
 

 

Co je IRIL

Jsme sdružení spolupracujících mistrů reiki a vnímáme reiki nejen jako léčebnou metodu, ale i jako nástroj pro zklidnění psychiky a pohodovou cestu životem. Andělské vesmírné energie nám v tom pomáhají, tarot je pomůckou pro porozumění ve chvílích zmatku, kdy anděly v mysli není snadné rozeznat. Vše, co učíme na našich kurzech, používáme pro pomoc druhým nebo píšeme v našich autorských článcích, máme podloženo vlastními zkušenostmi nebo zkušenostmi našich žáků.

Název našeho sdružení vznikl z počátečních písmen čtyř jmen lidí, kteří stáli u jeho zrodu v roce 2004 a rovněž je symbolickým vyjádřením spojení čtyř slov Intuice - Rozum - Inteligence - Láska, které můžeme spojit do krátké věty: Láska je tam, kde je dostatek inteligence vzniklé z rovnováhy intuice a rozumu.

Rádi vás přijmeme na našich kurzech reiki pro začátečníky i pokročilé, na kurzech o andělích, na sebepoznávacím kurzu tarotu i na našich doplňujících kurzech. Většina našich kurzů se vzájemně doplňuje a je současně nezávislá na ostatních, proto si můžete vybrat podle tématiky, která vás zajímá. Pokud se na kurz zatím necítíte, můžete si přečíst články na našich webových stránkách, sledovat nás na facebooku nebo si přijít léčivou harmonizující vesmírnou energii vyzkoušet na terapii reiki nebo na masáž.

Nebo pokud nevíte, jak se momentálně ve svém životě zorientovat, tak v Brně vám můžeme pomoci s nalezením správné cesty pomocí tarotových karet, v Sezimové Ústí máme k dispozici měřící přístroj, který označí oslabené orgány a tím pomůže najít správnou cestu v životosprávě nebo v posílení těla pomocí bylinek. Protože když se vyléčí tělo, pomůže to vyléčit duši a když se vyléčí duše, najde i duch správnou cestu.

A nebo jenom pište a ptejte se, co vás zajímá:-)). Váš tým IRIL.

 
© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.