Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Ať na Tvé cestě stále svítí slunce a všechny překážky zmizí.

 


 
 

 

Co je IRIL

Sdružení IRIL je zájmovou organizací sdružující několik mistrů reiki, kteří se rozhodli ve vzájemné spolupráci pomáhat nejen sobě, ale i jiným. Název našeho sdružení vznikl z počátečních písmen čtyř jmen lidí, kteří stáli u jeho zrodu v roce 2004 a rovněž je symbolickým vyjádřením spojení čtyř slov Intuice - Rozum - Inteligence - Láska, které můžeme spojit do krátké věty: Láska je tam, kde je dostatek inteligence vzniklé z rovnováhy intuice a rozumu.

Kromě reiki se věnujeme i andělům, tarotu, masážím a dalším možnostem pomoci či poznávání duchovního a energetického světa.  Vše, co učíme na našich kurzech nebo používáme pro pomoc lidem, kteří k nám s důvěrou přicházejí, máme podloženo vlastními zkušenostmi a dnes již i zkušenostmi mnoha našich žáků.

Rádi vám na kurzech předáme svá poznání nebo vás přijmeme na terapie, masáže nebo konzultace. A rovněž pokud máte chuť jít vaši cestu nebo její část společně s námi, můžete se ozvat, jsme rádi v kontaktu s lidmi, kteří nechtějí spoléhat jen na lékaře nebo se nechat svým osudem vláčet životem, ale mají chuť něco pro sebe dělat a nebo i pomáhat jiným.

Momentálně nás najdete na Jižní Moravě v Brně a v Jižních Čechách v Sezimově Ústí:

Reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, Brno

jsou dlouholetí velmi blízcí přátelé, kteří se věnují svému poslání ve sdružení IRIL jako dvoučlenný tým. Společná cesta porozumění duchovním zákonům i proudění energií v těle i v duši, se jim začala odvíjet v roce 1996 ... celý osobní profil a kontakty

 

Reiki mistryně Libuše Sommerová, Sezimovo Ústí, okres Tábor

Reiki začala používat v roce 2006, kdy hledala možnost, jak  posílit své energie, které vnímala velmi oslabené vlivem své pomoci druhým lidem.
Již od roku 1988 pomáhala totiž lidem jako léčitelka ... celý osobní profil a kontakt


 
 

 

© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.