Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Sjednocuji se s touhou svého srdce.

 


 
 

 

Co je IRIL

Sdružení IRIL je organizací sdružující několik mistrů reiki, kteří se rozhodli ve vzájemné spolupráci pomáhat nejen sobě, ale i jiným. Název našeho sdružení vznikl z počátečních písmen čtyř jmen lidí, kteří stáli u jeho zrodu v roce 2004 a rovněž je symbolickým vyjádřením spojení čtyř slov Intuice - Rozum - Inteligence - Láska, které můžeme spojit do krátké věty: Láska je tam, kde je dostatek inteligence vzniklé z rovnováhy intuice a rozumu.

Kromě reiki se věnujeme i andělům, tarotu, masážím a dalším možnostem pomoci či poznávání duchovního a energetického světa.  Vše, co učíme na našich kurzech nebo používáme pro pomoc lidem, kteří k nám s důvěrou přicházejí, máme podloženo vlastními zkušenostmi a dnes již i zkušenostmi mnoha našich žáků.

Rádi vám na kurzech předáme svá poznání nebo vás přijmeme na terapie, masáže nebo konzultace. A rovněž pokud máte chuť jít vaši cestu nebo její část společně s námi, můžete se ozvat, jsme rádi v kontaktu s lidmi, kteří nechtějí spoléhat jen na lékaře nebo se nechat svým osudem vláčet životem, ale mají chuť něco pro sebe dělat a nebo i pomáhat jiným.

Momentálně nás najdete na Jižní Moravě v Brně a v Jižních Čechách v Sezimově Ústí:

Reiki mistryně Iva Janíčková a reiki mistr Lubomír Šopf, Brno 
Jsou dlouholetí velmi blízcí přátelé, kteří se věnují svému poslání ve sdružení IRIL jako dvoučlenný tým. Společná cesta porozumění duchovním zákonům i proudění energií v těle i v duši, se jim začala odvíjet v roce 1996 ... více

Reiki mistryně Libuše Sommerová, Sezimovo Ústí, okes Tábor
Reiki začala používat v roce 2006, kdy hledala možnost, jak  posílit své energie, které vnímala velmi oslabené vlivem své pomoci druhým lidem. Již od roku 1988 pomáhala totiž lidem jako léčitelka ... více


 
 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.