Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Žiji svá splněná přání jako dar sám sobě, lidem i bohu.

 


 
 

 

Kurz masáže lávovými kameny v Brně

Lávové kameny jsou velmi dobrým materiálem pro využití při alternativních možnostech masáží, protože velmi dobře akumuluje teplo, které při masáži pomáhá uvolňovat svaly a tím je masáž za pomoci teplých lávových kamenů velmi účinná, uvolňuje tělo do hloubky a pomáhá prožít i hlubokou relaxaci. Příjemná je zejména v zimě, kdy je přidanou hodnotou k masáži i hluboké prohřátí těla, je však využívaná i v létě, metabolismus některých lidí ji velmi dobře přijímá i v teplém počasí.

Celý kurz je čtyřdenní a je rozdělen do dvou částí. Na úvodní dvoudenní lekci se naučíte, jak za pomoci lávových kamenů masírovat svaly, jak kameny nahřívat i jak je ošetřovat, aby byly stále hygienicky čisté a dlouho vydržely hladké. Dále se naučíte masírovat zadní část těla (záda, hýždě a nohy zezadu), na pokračovací dvoudenn lekci si osvojíte masáž přední části těla (nohy zepředu, břicho, dekold, ruce, obličej).
Cena je 2 000 Kč za každou dvoudenní lekci, platí se za každou lekci zvlášť.

Naše masérské kurzy nabízíme masérům pro rozšíření jejich služeb i zájemcům, kteří kteří se chtějí naučit masírovat své blízké. Náš lektor při nich předává své více než dvacetileté zkušenosti s masážemi.  Lektorem je Lubomír Śopf,  kurzy se konají na adrese Ibsenova 7, Brno, přespání je možné po domluvě v našich prostorách. 


Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


 
 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.