Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Přijímám osud, když ho neumím změnit.

 


 
 

 

Kurz partnerské tao masáže v Brně

Partnerská tao masáž je velmi příjemná intimní energetická masáž, která se provádí na nahém těle jaké velmi příjemné jemné hlazení, které má svá pravidla odpovídající proudění energií v těle, proto při správném provedení může být i léčivá. Pokud si ji provádí navzájem milující se pár, rozproudí se navíc ve vztahu i láska ve vyšší duševní rovině a tím může tao masáž pomáhat lásku ve vztahu udržovat.  Proto je kurz určen především pro páry, ale i pro jednotlivce, kteří chtějí partnera příjemnou masáží překvapit.  Přestože se jedná o energetickou masáž, není nutné mít při její výuce senzitivní  schopnosti cítění energií, tao masáž se může naučit každý, kdo se rád dotýká lidského těla a má chuť naučit se něco nového, cítění energií se pak při jejím používání rozvíjí.

Na dvoudenním kurzu tao masáže se naučíte jednotlivé tahy tao masáže, dozvíte se, jak je správně provádět a v jakém pořadí a prakticky si celou tao masáž vyzkoušíte tak, abyste ji mohli ihned po skončení kurzu na těle svého partnera provádět.  Součástí kurzu jsou písemné a hudební materiály, které vám s tao masáží po kurzu pomohou.
Cena je 5 000,- Kč pro páry i jednotlivce

Kurzy jsou v současné době individuální v termínech podle dohody.

Kurz je organizován pro malé skupinky zájemců na adrese Ibsenova 7, Brno, lektorem je Lubomír Šopf. Pokud vám termín nevyhovuje, je možné domluvit individuální kurz v termínu podle dohody. 

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, mobil 728 177 941, e-mail: lubomir_sopf@volny.cz


 
 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.