Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Přijímám sebe i druhé v přítomném okamžiku.

Kurz reiki prvního stupně

Kurz je určen pro každého, kdo se o energii reiki zajímá, dozvíte se zde všechno potřebné k tomu, aby reiki přes vás mohla trvale proudit a dostanete zasvěcení, které reiki rozproudí přes vaše ruce. Tím získáte možnost reiki používat pokládáním rukou na tělo i bezkontaktně vkládáním rukou do aury a budete mít možnost po kurzu reiki používat.

Rovněž se zde dozvíte, jak reiki používat a vyzkoušíte si použití reiki pro sebe i pro druhé. Tím budete mít možnost ihned po kurzu doplňovat svou energii energí reiki, uvádět se do harmonie, zlepšovat si zdravotní stav i pomáhat svým blízkým. Pokud provozujete masáže či jinou náročnou práci s lidmi, kteří vás energeticky vyčerpávají, budete mít možnost své energie při práci posílit.
Pro další práci s energií dostanete písemné materiály, které vám budou pomocníkem na vaší další cestě a budete mít možnost být v kontaktu se svým mistrem reiki, když budete potřebovat.

Přihlásit se na kurzy v plánovaných termínech nebo individuálně můžete telefonicky nebo e-mailem, kontakty pro přihlášení najdete na stránkách termínů:
Brno, Sezimovo Ústí, Velká Bíteš


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.