Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Prožij si dotyk, najdeš zdraví.

 


 
 
 

 

Kurzy léčení pomocí léčebného systému Arollo

Arollo je název léčebného systému, který pomáhá vědomě nacházet a odstraňovat za pomoci vesmírné energie příčiny nemocí a tím pomáhá na vědomé cestě ke zdraví.

Spojení s  energií, která při nacházení příčin potíží pomáhá, se provádí zasvěcením podobném jako zasvěcení do druhého stupně reiki, samotná technika pak spočívá v testování těla pomocí svalového tonusu, při kterém vesmírná energie pomáhá určit, ve které úrovni lidské bytosti se nachází  hlavní příčina potíží. Metoda je vhodným doplňkem při používání reiki, je však na reiki nezávislá a může být používána i jako alternativa.

Kurz Arollo
Na jednodenním kurzu se naučíte systém několika léčebných symbolů, které umí rozproudit vesmírnou energii tak, aby pomocí svalového tonusu pomohla vyhodnotit ve které úrovni proudění energie v těle se nachází blok, který proudění energie brání.  Rovněž se naučíte tyto svalové testy provádět, metoda je to snadná, provádí se přes oblečení vyhodnocováním fyzické síly, znalost provádění těchto testů vám může pomoci testovat i vhodnost potravin či vitamínů pro konkrétní tělo. 
Cena za kurz je 1 700 Kč
Nejbližší termíny:
neděle 10. 9. 2017
neděle 26. 11. 2017

Kurzy vede mistr reiki Lubomír Šopf na adrese Ibsenova 7, Brno. Začátek je v 9.00 hod., končí se kolem 18. hod.,
pokud se nemůžete zúčastnit plánovaného termínu, ozvěte se, najdeme pro vás jiné řešení.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, tel. 728 94,  lubomir_sopf@volny.cz

Naše prostory pro kurzy a masáže na adrese Ibsenova 7, Brno se nacházejí ve druhém patře panelového domu, dole u vchodu je zvonek označený jménem Lubomír Šopf.


Jak nás najdete:

Od nádraží tramvaj č. 9, na zastávce Halasovo náměstí přestoupit na BUS č. 46 nebo 57,  vystoupit na zastávce Loosova a ulice Ibsenova je asi 50 m od zastávky, je to panelák, který je hned pod zastávkou (je tam jen jeden). Parkování je zde možné přímo na ulici Ibsenova. 
     


© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.