Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Prožij si dotyk, najdeš zdraví.

 
 
 
 

 

 

 

Kurzy léčení pomocí léčebného systému Arollo

Arollo je název léčebného systému, který pomáhá vědomě nacházet a odstraňovat příčiny nemocí a tím pomáhá na vědomé cestě ke zdraví. Technika spočívá v testování těla pomocí svalového tonusu, který při testech rozdílně reaguje podle bloků nacházející se v různých úrovních lidské bytosti. Tím můžeme pomocí těchto testů určit, ve které úrovni energetických těl je příčina potíží a pomocí práce s energií ji pak můžeme odstranit.  Metoda metoda je to snadná, provádí se přes oblečení vyhodnocováním fyzické síly a je vhodným doplňkem při používání reiki, protože umožňuje vědomě nacházet příčiny potíží, je však na reiki nezávislá a může být používána i jako alternativa.

Kurz Arollo
Na jednodenním kurzu se naučíte provádět a vyhodnocovat testy svalového tonusu určující, ve které úrovni energetických těl se nacházejí příčiny potíží, naučíte se testovat i vhodnost potravin či vitamínů pro konkrétní tělo a současně se naučíte příčiny potíží i odstraňovat.
Cena za kurz je 1 700 Kč
Nejbližší termín:
neděle 26. 11. 2017
Kurzy vede mistr reiki Lubomír Šopf na adrese Ibsenova 7, Brno. Začátek je v 9.00 hod., končí se kolem 18. hod., pokud se nemůžete zúčastnit plánovaného termínu, je možné domluvit individuální kurz v termínu podle dohody. 

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Lubomír Šopf, tel. 728 94,  lubomir_sopf@volny.cz

Naše prostory pro kurzy a masáže na adrese Ibsenova 7, Brno se nacházejí ve druhém patře panelového domu, dole u vchodu je zvonek označený jménem Lubomír Šopf.


Jak nás najdete:

Od nádraží tramvaj č. 9, na zastávce Halasovo náměstí přestoupit na BUS č. 46 nebo 57,  vystoupit na zastávce Loosova a ulice Ibsenova je asi 50 m od zastávky, je to panelák, který je hned pod zastávkou (je tam jen jeden). Parkování je zde možné přímo na ulici Ibsenova. 
     


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.