Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Sjednocuji se s touhou svého srdce.

 


 
 
 
 

 

Kurzy reiki pro děti

Reiki je léčivá energie, která pomáhá dětem stejně jako dospělým - uklidňuje psychiku a pomáhá při zdravotních potížích. Některé děti, jejichž blízcí lidé používají reiki, často rády od nich reiki dostávají, některé však chtějí  reiki  používat i samy. Rádi těmto dětem umožňujeme, aby si pomocí reiki samy pomáhaly. Po zasvěcení do prvního stupně reiki si dítě samo pokládá ruce na své tělo a pomáhá si tím při bolesti nebo psychickém neklidu, některé děti přitom dávají rády reiki jen tak pro radost i blízkým členům své rodiny nebo pro posílení i svým domácím mazlíčkům nebo květinám.

Kurz pro děti je spojen se zasvěcením do prvního stupně reiki. Dítě se hravou formou naučí dávat si reiki sobě i rodičům položením rukou na jedno nebo několik míst na těle, dále se dozví, jak dávat reiki zvířatům, rostlinám, kamenům. Techniky jsou velmi jednoduché, kurz je vhodný pro děti přibližně od 6  do 13 let, od 14 let je již pro děti větším přínosem běžný kurz pro dospělé. Děti mladší než 6 let většinou rády využívají možnosti přijímat reiki prostřednictvím svých rodičů, kteří mají zasvěcení do reiki, některé malé děti však přijímají zasvěcení velmi rády a pokud dítě zasvěcení přijme, mohou je rodiče již od velmi útlého věku vést k tomu, aby si na sebe dítě pokládalo ruce např. při menších úrazech a tím se učilo samo sobě si pomáhat.

Kurz organizujeme pro jednotlivé děti nebo skupinky dětí, které se znají, v termínech podle dohody, každý termín trvá přibližně dvě hodiny,
cena za dítě je 600,- Kč.

Kontakty pro přihlášení: Brno, Sezimovo Ústí, okres Tábor

 


© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.