Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Dnes si připomenu, kolik milosti se mi dostalo.

  Naše nabídka:


 
 

 

Kurzy reiki pro zdraví i vnitřní klid

Reiki je základní životní vesmírná energie, která se nachází všude kolem nás a pokud se ji naučíme využívat pro sebe, může nám velmi pomáhat v relaxaci, jako alternativní způsob léčby, při práci na sobě i při pomoci jiným - lidem, zvířatům i přírodě. Zpřístupňuje se zasvěcením, které provádí reiki mistr. Získaná schopnost je doživotní. Celkové zasvěcení je rozděleno do čtyř stupňů. Po zasvěcení prvního stupně je člověk schopen energii z okolního prostoru přijímat a rukama předávat, druhý stupeň umožňuje posílat reiki na dálku, třetí stupeň proudění reiki zvyšuje a je možné ho i nadále prohlubovat, čtvrtý stupeň dává možnost do reiki zasvěcovat.

Techniku používání reiki se může naučit každý, není třeba mít rozvinuté žádné zvláštní schopnosti a rovněž není třeba mít před účastí na kurzu jakékoliv teoretické znalosti. Na každém kurzu se vždy dozvíte, jak pracovat s energií příslušného stupně, získáte schopnosti pracovat s energií a prakticky si vyzkoušíte základní techniky použití. Pro další prohlubující práci s energií dostanete písemné materiály, které vám budou pomocníkem na vaší další cestě a budete mít možnost být v kontaktu se svým mistrem reiki, když budete potřebovat. Pro vaše děti nabízíme možnost zasvěcení do prvního stupně na kurzu přizpůsobeném věku dětí. 

Reiki 1. stupně
Jednodenní kurz, na němž se naučíte používat reiki pro sebe i pro druhé pokládáním rukou, naučíte se dávat reiki zvířatům, rostlinám, jídlu i pití, snižovat vedlejší účinky léků, čistit paměť zdí v místnostech od negativních energií.

Cena za kurz je 1 300 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 000 Kč)

Reiki 2. stupně
Jednodenní kurz, na němž se vám zesílí proudění reiki, naučíte se posílat energii reiki na dálku, do minulosti i do budoucnosti. Tím budete mít možnost naplňovat sami sebe i druhé energií reiki rychleji, naučíte se, jak využít reiki pro zklidění psychiky i mysli, pro odstranění zlozvyků, pro zbavení se strachu a obav z budoucnosti. Rovněž se naučíte naplňovat energií reiki místnosti a odrušovat tím patogenní zóny.

Cena za kurz je 1 700 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 400 Kč) 

Reiki 3. stupně
Jednodenní kurz, na němž se vám opět proudění reiki zesílí, naučíte se využívat reiki pro hlubší duševní klid, zlepšení intuice a žití harmonie těla, duše i ducha. 

Cena za kurz je 3 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 3 600 Kč)

Prohloubení reiki 3. stupně
Jednodenní kurz pro absolventy třetího stupně reiki rozdělený na dvě na sebe navazující části, které je možné přijmout najednou nebo i postupně. V první části dostanete zasvěcení doplňující proudění reiki třetího stupně o netradiční vibrace reiki, ve druhé části dostanete zasvěcení na další duchovní vibrace vesmírné energie pomáhající lépe přijímat své duševní spojení s vesmírnou harmonií.
Cena se platí za každou část kurzu zvlášť nebo obě najednou, 
první část je 2 000 Kč, druhá část je 1 100 Kč
(studenti, důchodci, matky na MD mají každou část sníženou o 200 Kč)

Reiki 4. stupně 
Kurz je určen pro lidi, kteří chtějí přijmout poslání reiki mistra učitele. Naučíte se zasvěcovat do reiki druhé lidi, dostanete zasvěcení na reiki mistra učitele, které přes vás rozproudí vibrace reiki důležité pro předávání reiki formou zasvěcení a dozvíte se všechno, co je pro zasvěcování do reiki důležité. Kurz je individuální, základním předpokladem je používání reiki třetího stupně, bližší informace podáváme osobně.

Termíny kurzů a kontakty pro přihlášení: Brno, Planá nad Lužnicí, okres Tábor

 

 

 

 


Články:

© Copyright 2004-2016 IRIL. Všechna práva vyhrazena.