Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Vnímám svět takový, jaký je.

 


 
 
 
 

 

Kurzy reiki pro zdraví i vnitřní klid

Jedná se o kurzy pro začátečníky i pokročilé, pro pomoc sobě i jiným - lidem, zvířatům i přírodě. Výuka je zaměřena na naučení se přijímání energie reiki, což je základní životní vesmírná energie, která se nachází všude kolem nás a která nám může velmi pomáhat v relaxaci, jako alternativní způsob léčby, při práci na sobě i při pomoci jiným.  Zpřístupňuje se zasvěcením, které provádí reiki mistr. Získaná schopnost je doživotní a používáním reiki se posiluje a udržuje. Celkové zasvěcení je rozděleno do čtyř stupňů. Po zasvěcení prvního stupně je člověk schopen energii reiki z okolního prostoru přijímat a rukama předávat, druhý stupeň umožňuje posílat reiki na dálku, třetí stupeň proudění reiki zvyšuje, čtvrtý stupeň dává možnost do reiki zasvěcovat.

Techniku používání reiki se může naučit každý, není třeba mít rozvinuté žádné zvláštní schopnosti a rovněž není třeba mít před účastí na kurzu jakékoliv teoretické znalosti. Na každém kurzu se vždy dozvíte, jak pracovat s energií příslušného stupně, získáte schopnosti pracovat s energií a prakticky si vyzkoušíte základní techniky použití. Pro další prohlubující práci s energií dostanete písemné materiály, které vám budou pomocníkem na vaší další cestě a budete mít možnost být v kontaktu se svým mistrem reiki, když budete potřebovat. Pro vaše děti nabízíme možnost zasvěcení do prvního stupně na kurzu přizpůsobeném věku dětí. 

Reiki 1. stupně
Jednodenní kurz, na němž se naučíte používat reiki pro sebe i pro druhé pokládáním rukou, naučíte se dávat reiki zvířatům, rostlinám, jídlu i pití, snižovat vedlejší účinky léků, čistit paměť zdí v místnostech od negativních energií.

Cena za kurz je 1 300 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 000 Kč)
Nejbližší termíny a kontakty pro přihlášení:
Brno
Sezimovo Ústí, okres Tábor

Reiki 2. stupně
Jednodenní kurz, na němž se vám zesílí proudění reiki, naučíte se posílat energii reiki na dálku, do minulosti i budoucnosti. Budete mít možnost zbavovat se pomocí reiki zlozvyků i negativních mentálních návyků, zlepšovat svou psychiku, posilovat si energií reiki svá přání i plány, ochraňovat se před různými negativními vlivy, odrušovat např. patogenní zóny, čistit místnosti od negativních energií.
Cena za kurz je 1 700 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 400 Kč)
Nejbližší termíny a kontakty pro přihlášení:
Brno
Sezimovo Ústí, okres Tábor
 

Reiki 3. stupně
Jednodenní kurz, na němž se vám opět zvýší proudění reiki a naučíte se, jak pomocí meditace proudění reiki dále zvyšovat, reiki vám rovněž pomůže při vytváření duševního klidu a zesílí se vám intuici pro porozumění své cestě k naučení se
žití harmonie těla, duše i ducha.
Cena za kurz je 3 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 3 600 Kč)
Nejbližší termíny a kontakty pro přihlášení:
Brno
Sezimovo Ústí, okres Tábor

Prohloubení reiki 3. stupně
Jednodenní kurz pro absolventy třetího stupně, na němž dostanete zasvěcení doplňující proudění reiki třetího stupně o netradiční vibrace reiki pomáhající lépe přijímat své duševní spojení s vesmírnou harmonií.
Cena je 3 100 Kč
(studenti, důchodci, matky na MD 2 800 Kč)
Nejbližší termíny a kontakty pro přihlášení:
Brno

Reiki 4. stupně 
Kurz je určen pro lidi, kteří chtějí přijmout poslání reiki mistra učitele. Naučíte se zasvěcovat do reiki druhé lidi, dostanete zasvěcení na reiki mistra učitele, které přes vás rozproudí vibrace reiki důležité pro předávání reiki formou zasvěcení a dozvíte se všechno, co je pro zasvěcování do reiki důležité. Kurz je individuální, základním předpokladem je používání reiki třetího stupně, bližší informace podáváme osobně.
Kontakty pro přihlášení:
Brno
Sezimovo Ústí, okres Tábor

Reiki pro děti
Dvouhodinový kurz je určen pro děti od 5 do 13 let, kdy hravou formou úměrně věku se dítě naučí používat reiki prvního stupně pro sebe a vyzkouší si dávat reiki i rodičům či jiným blízkým lidem, kteří ho na kurz doprovázejí. Kurz je individuální pro jednotlivé děti nebo skupinky sourozenců či kamarádů. Cena je 600 Kč.
Kontakty pro přihlášení:
Brno

Opakování kurzů
Opakování je matkou moudrosti, proto našim absolventům dáváme možnost
znovu prožít zasvěcení do kteréhokoliv stupně reiki za sníženou cenu, která je podle dohody.


 

 

 

 


© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.