Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Stále myslím pozitivně.

  Naše nabídka:


 
 

 

Kurzy reiki pro zdraví i vnitřní klid

Reiki je základní životní energie, která se nachází všude kolem nás a pokud se ji naučíme využívat pro sebe, může nám velmi pomáhat v relaxaci, jako alternativní způsob léčby, při práci na sobě i při pomoci jiným - lidem, zvířatům i přírodě. Zpřístupňuje se zasvěcením, které provádí reiki mistr. Získaná schopnost je doživotní. Celkové zasvěcení je rozděleno do čtyř stupňů. Po zasvěcení prvního stupně je člověk schopen energii z okolního prostoru přijímat a rukama předávat, druhý stupeň umožňuje přijímat i předávat reiki mentálními technikami,  třetí stupeň proudění reiki zvyšuje a je možné ho i nadále prohlubovat, čtvrtý stupeň dává možnost do reiki zasvěcovat.

Techniku používání reiki se může naučit každý, není třeba mít rozvinuté žádné zvláštní schopnosti a rovněž není třeba mít před účastí na kurzu jakékoliv teoretické znalosti. Na každém kurzu se vždy dozvíte, jak pracovat s energií příslušného stupně, získáte schopnosti pracovat s energií a prakticky si vyzkoušíte základní techniky použití. Pro další prohlubující práci s energií dostanete písemné materiály, které vám budou pomocníkem na vaší další cestě a budete mít možnost být v kontaktu se svým mistrem reiki, když budete potřebovat. Pro vaše děti nabízíme možnost zasvěcení do prvního stupně na kurzu přizpůsobeném věku dětí. 

Reiki 1. stupně
Jednodenní kurz, na němž se naučíte používat reiki pro sebe i pro druhé pokládáním rukou, naučíte se dávat reiki zvířatům, rostlinám, jídlu i pití, snižovat vedlejší účinky léků, čistit paměť zdí v místnostech od negativních energií.

Cena za kurz je 1 300 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 000 Kč)

Reiki 2. stupně
Jednodenní kurz, na němž se vám zesílí proudění reiki, naučíte se posílat energii reiki na dálku, do minulosti i budoucnosti. Budete mít možnost zbavovat se pomocí reiki zlozvyků, zlepšovat svou psychiku, posilovat si energií reiki svá přání i plány, ochraňovat se před různými negativními vlivy.

Cena za kurz je 1 700 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 400 Kč) 

Reiki 3. stupně
Jednodenní kurz, na němž
dostanete zasvěcení do symbolu reiki pro vnitřní duševní klid, čímž se vám zvýší proudění reiki přes vaše tělo i duši. Rovněž se naučíte meditace pro zklidnění mysli a budete mít možnost své schopnosti žití harmonie těla, duše i ducha prohlubovat. 
Cena za kurz je 3 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 3 600 Kč)

Reiki 4. stupně
Zasvěcení na reiki mistra učitele, které vám umožní předávat reiki formou zasvěcení.    

Termíny kurzů a kontakty pro přihlášení:
Brno
Planá nad Lužnicí, okres Tábor

 

 

 

 


Články:

© Copyright 2004-2016 IRIL. Všechna práva vyhrazena.