Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Stále odpouštím – všemu, všem a hlavně své výčitky svědomí.


 
 

 

Kurzy reiki pro zdraví i vnitřní klid

Reiki je základní vesmírná životní energie, která se nachází všude kolem nás a pokud se ji naučíme využívat pro sebe, může nám velmi pomáhat v relaxaci, jako alternativní způsob léčby, při práci na sobě i při pomoci jiným - lidem, zvířatům i přírodě. Zpřístupňuje se zasvěcovacím rituálem, který provádí reiki mistr. Získaná schopnost je doživotní. Celkové zasvěcení je rozděleno do čtyř stupňů. Po zasvěcení prvního stupně je člověk schopen energii z okolního prostoru přijímat a rukama předávat sobě i jiným, druhý stupeň proudění reiki zvyšuje a umožňuje posílat reiki mimo prostor a čas, třetí stupeň opět proudění reiki zvyšuje a zlepšuje intuici, čtvrtý stupeň umožňuje předávat reiki zasvěcením.

Používat reiki se může naučit každý, není třeba mít rozvinuté žádné zvláštní schopnosti a rovněž není třeba mít před účastí na kurzu jakékoliv teoretické znalosti. Na každém kurzu se vždy dozvíte, jak pracovat s energií příslušného stupně, získáte schopnosti pracovat s energií a prakticky si vyzkoušíte základní techniky použití. Pro další prohlubující práci s energií dostanete písemné materiály, které vám budou pomocníkem na vaší další cestě a budete mít možnost být v kontaktu se svým učitelem, když budete potřebovat. Po absolvování každého kurzu budete mít možnost pokračovat na další stupeň ihned, jak si osvojíte naučené jednoduché techniky použití a jak si vaše tělo na proudění reiki zvykne. Tato doba je individuálně dlouhá, u někoho několik dní, u jiného měsíců nebo i let. Pokud již zasvěcení do reiki některého z nižších stupňů máte a nejste si jisti, jestli jste připraveni pokračovat na další stupeň, dejte vědět, jak reiki používáte i jaké máte ze svého používání reiki pocity, rádi vám poradíme, jestli pokračovat dál nebo si znovu projít zasvěcením do stupně, který již máte nebo jestli pouze v příslušném stupni změnit techniku použití.

Reiki 1. stupně
Jednodenní kurz, na němž se naučíte používat reiki pro sebe i pro druhé pokládáním rukou, naučíte se dávat reiki zvířatům, rostlinám, jídlu i pití, snižovat vedlejší účinky léků, čistit paměť zdí v místnostech od negativních energií.

Cena za kurz je 1 300 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 000 Kč)

Reiki 2. stupně
Jednodenní kurz, na němž
dostanete zasvěcení, které vám proudění reiki zesílí a techniky použití prvního stupně časově zefektivní, budete mít možnost využít reiki pro zklidnění psychiky, pro zbavení se zlozvyků a jiných negativních mentálních návyků i nezdravých citových připoutaností, druhý stupeň vám rovněž umožní  posílat reiki na dálku i pozitivně ovlivňovat situace v budoucnosti, rovněž budete mít možnost poslat reiki do příčin potíží v minulosti a očišťovat tím duši od negativních energií,  budete mít i možnost oslabovat patogenní zóny v místnostech a mnoho dalších užitečných věcí. Reiki je ve druhém stupni všestranné, nikomu však nepřikazuje, že by měl využívat všechny jeho možnosti, každý používá pouze ty techniky, které potřebuje a které mu vyhovují.
Cena za kurz je 1 700 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 1 400 Kč) 

Reiki 3. stupně
Jednodenní kurz, na němž se naučíte využívat reiki efektivně pro zklidnění své mysli a tím pro vědomou cestu harmonie. Na kurzu se naučíte základy meditace i využití reiki pro prohloubení meditace, v meditaci rozprouděná reiki vám zesílí intuici a prohloubí vaše fyzické i duševní zdraví.
Pomoc druhým se tím stane efektivnější, duševně klidný člověk je pro druhé pravým požehnáním.  Po absolvování kurzu budete mít možnost být se svým učitelem nadále v kontaktu, když budete potřebovat na své cestě poradit a budete mít možnost podle vaší potřeby přijmout i další zasvěcení, která pomáhají duševní klid prohlubovat a tím i proudění reiki zefektivňovat. 
Cena za kurz je 3 900 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 3 600 Kč)

Prohloubení třetího stupně
Jednodenní kurz, který pomáhá rozproudí reiki v duševních úrovních a vytváří tím cestu životní harmonie.
Cena za kurz je 3 100 Kč (studenti, důchodci, matky na MD 2 800 Kč)

Reiki 4. stupně
Kurz se zasvěcením, které umožňuje zasvěcovat do reiki jiné lidi, je vhodný pro toho, kdo reiki pravidelně používá. Pokud pravidelně používáte reiki druhého nebo třetího stupně a cítíte potřebu jít v reiki dál až na nejvyšší stupeň, ozvěte se, toto zasvěcení provádíme pouze individuálně a je možné je provést buď samostatně nebo současně se třetím stupněm.   

Termíny kurzů a kontakty pro přihlášení:
Brno
Planá nad Lužnicí, okres Tábor

 

 

 

  

© Copyright 2004-2016 IRIL. Všechna práva vyhrazena.