Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Vše se děje v souladu s cestou k mému nejvyššímu cíli.

 
 
 
 

 

 

 

Odkazy

Na této stránce najdete odkazy na facebookové stránky našich členů i na jiné weby absolventů našich kurzů i na jiné weby, s nimiž jsme si vyměnili odkazy pro lepší zviditelnění našich webů ve vyhledávačích. Ne vždy je snadné najít na jejich webu odkaz na nás, proto pokud se budete chtít vrátit, uložte si napřed náš web mezi své oblíbené weby.

IRIL - reiki, tarot, andělé, energie
Stránka na facebooku, kterou vytváří naše mistryně reiki a učitelka tarotu Iva Janíčková pro radost a inspiraci. Najdete zde různá andělská a tarotová poselství nebo i pozitivní afirmace, které vám mohou pomoci.

Libuška - reiki
Stránka na facebooku, kterou vytváří naše mistryně reiki Libuše Sommerová pro každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Najdete zde mnoho sdílených příspěvků z různých oblastí týkající se duchovního i fyzického zdraví.

Zdravnet.cz
Katalog zdraví a zdravotnictví na českém internetu. Najdete zde odkazy na všechno, co se týká zdraví, zdravotnictví, zdravotní péče, zdravého životního stylu, zdravotních problémů, léčitelství, péče o tělo i psychiku.

Uzdrav se
Stránky o podpůrné přírodní léčbě MUDr. Karla Erbena založené na úpravě homocysteinu v krvi pomocí vitamínů a životosprávy.

Abeceda Zdraví
Portál o zdraví, výživě a kráse. Alternativní a přírodní medicína, poradna, recepty zdravé výživy, slovníček, knihy o zdraví, horoskopy, hubnutí, pohyb, sexualita, psychologie.

Woman-today
Magazín pro ženy 40+ nejen z brněnska. Najdete zde články týkající se různých léčivých metod i jiných témat pro ženy.

 


 
 
 

 

© Copyright 2004-2020 IRIL. Všechna práva vyhrazena.