Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Stále odpouštím – všemu, všem a hlavně své výčitky svědomí.

 


 
 
 

 

Reiki klub - vzájemné doplňování se energií pomocí reiki

Reiki klub je veřejná klubová akce organizovaná mistrem reiki a určená pro doplňování se energií reiki ve dvojicích nebo v menší skupině zájemců, zúčastnit se může každý, kdo se o energii reiki zajímá nebo má zasvěcení do kteréhokoliv stupně reiki u kteréhokoliv mistra reiki.

Při používání reiki pro svou osobní potřebu je totiž příjemné alespoň občas přijmout reiki i od někoho jiného, kdo reiki používá, protože proudění reiki je někdy intenzívnější, když člověk reiki přijímá od někoho jiného než když si dává pouze sám sobě a někdy člověk nemá ve své blízkosti přátele nebo rodinné příslušníky, kteří rovněž reiki používají.

Proto akce pro vzájemné doplňování se energií reiki organizujeme a umožňujeme účastnit se i lidem, kteří reiki nemají a chtějí touto formou reiki vyzkoušet. Přijďte mezi nás, rádi vás na naše akce pozveme.

Přihlásit se je potřeba na každý termín předem telefonicky nebo e-mailem. Vstupné je dobrovolné, pokud není uvedeno u některé akce jinak, většinou lidé dávají 50 až 200 Kč.


Brno

Reiki klub vede pro všechny zájemce z Brna i blízkého či dalekého okolí reiki mistryně Iva Janíčková pravidelně včetně letních prázdnin každou první neděli v měsíci od 15.00 hod., končí se kolem 17. hod. Kromě vzájemného doplňování se energií reiki zde děláme pravidelně i příjemnou meditaci pro harmonizování a posilování čaker pomocí reiki, kterou zde mohou vyzkoušet i lidé, kteří reiki nemají.
Nejbližší termíny: 2.7., 6.8., 3.9., 1.10., 5.11., 3.12. 2017
Kontakt pro přihlášení:
Iva Janíčková, Křížová 15, Brno, tel. 723 456 720, e-mail: iva@iril.cz

Sezimovo Ústí
Reiki klub vede pro všechny zájemce ze Sezimova Ústí, Tábora i blízkého či dalekého okolí reiki mistryně Libuše Sommerová, termíny jednotlivých akcí se konají nepravidelně podle dohody se zájemci, proto pokud máte zájem se účastnit, ozvěte se.
Kontakt pro přihlášení:
Libuše Sommerová, tel. 604 812 165, e-mail: libuse.sommerova@gmail.com
 

 

© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.