Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Ať dojdeš tam, kam chceš dojít a najdeš tam to, co potřebuješ.

 
 
 
 

 

 

 

Konzultace, setkání, sdílení, terapie, meditace

Základní techniky reiki jsou jednoduché, proto absolventi našich kurzů mají všechny potřebné informace, aby mohli začít reiki příslušného stupně samostatně  používat ihned po kurzu. Pro dobré osvojení si nových poznání je  však samozřejmě potřeba dostatek zkušeností, a proto je výhodné být s mistrem reiki v kontaktu i po kurzu, protože mnoho dotazů si člověk uvědomí až poté, kdy začne zkoušet různé možnosti využití reiki v běžném životě.

Proto nabízíme konzultace e-mailem, telefonicky i osobně, v případě potřeby i možnost opakování kurzu za sníženou cenu. Můžete se rovněž přihlásit do reiki klubu a účastnit se setkávání zájemců o reiki, na nichž si vzájemně předáváme reiki i zkušenosti a děláme harmonizující meditace.

Setkání zájemců o reiki organizuje i vede v našem sdružení každý reiki mistr samostatně pro členy svého reiki klubu, termíny jsou stanovovány občasně podle zájmu a všichni členové příslušného klubu jsou vždy o nejbližším termínu včas informováni podle dohody, pomocí sms nebo e-mailem.

Přihlásit se do reiki klubu může každý náš absolvent kurzu i ostatní zájemci o reiki telefonicky nebo e-mailem, přihlášením souhlasíte s uchováváním vašeho kontaktu za účelem posílání termínů setkání. Pro jiné účely vaše kontakty nebudeme používat.


Kontakty pro konzultace a přihlášení do klubu zájemců o reiki:

reiki mistryně Iva Janíčková
Křížová 15, Brno, tel. 723 456 720, e-mail: iva@iril.cz


reiki mistryně Libuše Sommerová
Sezimovo Ústí, tel
. 775 204 649, e-mail: libuse.sommerova@gmail.com
 
 
 

 

© Copyright 2004-2020 IRIL. Všechna práva vyhrazena.