Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Dávám svobodu všem lidem i sobě.

  Naše nabídka pro vás:


 
 

 

Terapie, meditace a přednášky v reiki klubu

Každé zasvěcení vytváří v těle i v auře změnu, která je začátkem cesty k pozitivním změnám v životě. Tyto změny však přicházejí většinou pouze tehdy, když člověk reiki vědomě používá. Proto jsme připravili akce, které pomáhají proudění reiki udržovat  a současně formou přednášek a odpovědí na dotazy předáváme naše dlouholeté zkušenosti.

Naše akce v reiki klubu jsou určeny pro absolventy všech stupňů reiki, zúčastnit se mohou i lidé, kteří dosud reiki nemají a chtějí se s reiki touto formou seznámit.

Skupinová terapie reiki pokládáním rukou - praktika reiki
A
kce je vhodná pro absolventy prvního stupně reiki, zúčastnit se mohou i lidé, kteří dosud reiki nemají a chtějí se s reiki seznámit, vítáni jsou i absolventi vyšších stupňů.

Vstupné je dobrovolný příspěvek na nájemné (většinou lidé dávají 50 až 100 Kč)

Při skupinové terapii naplní člověka energie velmi účinně, terapie je příjemná a dává jiný prožitek energie než terapie ve dvojicích prováděná na kurzu. Každý účastník si vyzkouší energii od skupiny přijímat a současně i ve skupině energii pokládáním rukou dávat. Reiki předávaná ve skupině proudí velmi rychle a je možné si prostřednictvím této terapie prohlubovat své schopnosti proudění reiki přes tělo i schopnost vnímání a cítění energií.

Práce s aurou a čakrami - praktika reiki a přednáška s meditací
Akce je vhodná pro absolventy druhého a třetího stupně reiki, vítáni jsou i absolventi prvního stupně, kteří si chtějí vyzkoušet proudění reiki vyšších stupňů.
Vstupné je 200 Kč (lidé ve finanční sociální tísni mají vstupné 80 Kč)
Během dvouhodinové přednášky se dozvíte, jaké mají funkce čakry a jak je můžete za pomoci reiki snadno uvádět do harmonie u sebe i u jiných lidí. Vyzkoušíte si přitom techniky vyciťování disharmonií  i účinné bezkontaktní doplňování těla energií reiki. Rovněž si prožijete meditaci uvádějící čakry do harmonie za pomoci reiki.

Reiki a andělé - praktika reiki a přednáška s meditací
Akce je vhodná pro absolventy třetího stupně reiki, vítáni jsou i absolventi prvního a druhého stupně, kteří si chtějí vyzkoušet proudění reiki vyšších vibrací.
Vstupné je 200 Kč (lidé ve finanční sociální tísni mají vstupné 80 Kč)
Během dvouhodinové přednášky se dozvíte, jak
si rozproudit přes své tělo i duši tzv. andělské reiki a jak tím využít andělskou pomoc při práci s reiki pro sebe i pro druhé. Rovněž se dozvíte, jak se nechat energií reiki vést za pomoci andělů prostřednictvím svých snů a prožijete si harmonizující meditaci naplňující tělo za pomoci reiki a andělů nejvyšší vibrací vesmírného světla, jakou umíte přijmout. Tím se vaše spojení s reiki posíí.

Pokud nemůžete přijít do reiki klubu a cítíte, že potřebujete poradit, tak se nestyďte zeptat telefonicky nebo e-mailem nebo se objednejte na individuální konzultaci nebo si přijďte za zvýhodněnou cenu zopakovat kurz.  Někdy totiž mohou přicházet pozitivní změny pomaleji, než očekáváme a člověk přitom může mít pocit, že reiki přestala proudit nebo proudí málo. Někdy však stačí pozměnit techniku použití a energie pomáhá účinněji. 

Těšíme se na vás,
termíny jednotlivých akcí a kontakty pro přihlášení:

Brno
Planá nad Lužnicí

 
 Články pro vaše poznání:


 
 

 

© Copyright 2004-2016 IRIL. Všechna práva vyhrazena.