Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Každý den si připomínám svou vděčnost za život.

 


 
 
 
 

 

Reiki klub – setkání, sdílení, meditace, konzultace

Každé zasvěcení do reiki vytváří v těle i v auře změnu, která může být začátkem cesty k pozitivním změnám v životě. Tyto změny však přicházejí pouze tehdy, když člověk reiki používá. Proto pro naše absolventy – začátečníky, kteří chtějí využít možnosti poradenství s používáním reiki v běžném životě i pro všechny ostatní zájemce o reiki, organizujeme akce pro doplňování se energií pomocí reiki, na nichž umožňujeme sdílet své zkušenosti s reiki nebo využít možnosti poradenství. Akce jsou otevřené i zájemcům, kteří reiki dosud nemají a mají zájem se touto formou s reiki nebo s mistrem reiki seznámit.

Skupinová terapie reiki a meditace pro zharmonizování čaker
Při skupinové terapii naplní člověka energie velmi účinně, terapie je příjemná a dává jiný prožitek energie než běžná terapie ve dvojici. Každý účastník má při ní možnost přijímat reiki od více lidí najednou a současně má možnost reiki ve skupině i dávat. Terapie probíhá vždy při relaxační hudbě tak, že jeden z účastníků leží na masérském lehátku a ostatní mu dávají rukama reiki podle vytvořeného jednoduchého léčivého postupu, který se účastníci na místě naučí a postupně se v průběhu terapie v roli přijímajícího vystřídají všichni zájemci. Reiki předávaná ve skupině proudí velmi rychle a je možné si prostřednictvím této terapie prohlubovat své schopnosti proudění reiki přes své tělo i schopnost vnímání a cítění energií. Skupinová terapie se koná při účasti minimálně 3 a maximálně 10 lidí, proto je potřeba se na tuto akci přihlásit předem. Po skončení terapie se zájemci mohou zúčastnit i harmonizující terapie posilující proudění energie čaker, sdílet své zkušenosti s reiki nebo se zeptat na všechno, co vás zajímá.
Vstupné je dobrovolný příspěvek na nájemné,
většinou účastníci dávají 50 až 200 Kč

Individuální poradenství

Konzultace je vhodná pro každého, kdo potřebuje poradit s používáním reiki a z nejrůznějších důvodů se nemůže zúčastnit skupinové terapie nebo je dotaz příliš osobní. Termín konzultace je podle dohody, kompenzace času reiki mistra při individuálním poradenství je dobrovolná, většinou naši absolventi dávají podle svých možností a charakteru dotazu 100 až 400 Kč za hodinu.


Kontakty pro přihlášení a termíny:

Brno
Nejbližší termíny: neděle 5.11., 3.12. 2017 - od 15.00 hod, končí se kolem 17. hod.
Kontakt pro přihlášení:
reiki mistryně Iva Janíčková, Křížová 15, Brno, tel. 723 456 720, e-mail: iva@iril.cz

Sezimovo Ústí
Termíny jsou organizovány podle dohody se zájemci, pokud máte zájem o skupinovou terapii nebo individuální poradenství, ozvěte se.
Kontakt pro přihlášení:
reiki mistryně Libuše Sommerová, tel. 604 812 165, e-mail: libuse.sommerova@gmail.com
© Copyright 2004-2017 IRIL. Všechna práva vyhrazena.