Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Ať na Tvé cestě stále svítí slunce a všechny překážky zmizí.

 
 
 
 

 

 

 

Reiki mistryně Libuše Sommerová

Reiki začala používat v roce 2006, kdy hledala možnost, jak  posílit své energie, které vnímala velmi oslabené vlivem své pomoci druhým lidem.

Již od roku 1988 pomáhala totiž lidem jako léčitelka pomocí bylin, jejichž znalost jí předávala její babička a po roce 2000 začala používat ke stanovení
diagnózy a tím i k určení nejvhodnější léčby kyvadlo, což jí sice v léčitelské praxi pomáhalo, nicméně začala pociťovat energetické oslabení.

Proto začala používat energii reiki pro své posílení, což jí pomohlo společně s bylinkami vyléčit své vleklé zdravotní potíže. Tato pozitivní zkušenost ji dovedla k touze zprostředkovat i jiným lidem možnost používat energii reiki a v roce 2011 přijala zasvěcení na reiki mistra učitele Usui systému ve sdružení IRIL. Od té doby se věnuje své cestě s reiki aktivně, využívá ji ve svém osobním životě i při pomoci jiným lidem.

V současné době vede kurzy reiki a věnuje se terapiím a masážím i své léčitelské praxi, kterou obohatila o určování příčin potíží pomocí diagnostického přístroje pro měření energií v těle. Ráda vám pomůže s vašimi potížemi. Svým žákům  apříznivcům se věnuje i na facebooku na stránce Libuška-reiki.

Kontaktovat ji můžete telefonicky nebo e-mailem:
tel. 775 204 649, e-mail: libuse.sommerova@gmail.com
 
 
 

 

© Copyright 2004-2020 IRIL. Všechna práva vyhrazena.