Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Dávám svobodu všem lidem i sobě.

Reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková

K reiki ji přivedl zájem o proudění energií v lidském těle, protože působila již od druhé poloviny devadesátých let jako léčitelka věnující se čínské medicíně a chtěla své znalosti a schopnosti rozšířit o další poznání.

Na svou cestu práce s energií se totiž dostala již před více než pětadvaceti lety, kdy zjistila, že má schopnost nacházet  pomocí virgule prameny vody i patogenní zóny a spojila tyto své schopnosti se svými tehdejšími znalostmi čínské medicíny. Ve své léčitelské praxi se věnuje vyhledávání bodů v energetických drahách zodpovědných za blokování energie v těle a pomocí technik práce s energií pak následně bloky odstraňuje.  K posílení energií v těle přitom používá i energii reiki. Z léčitelských technik rovněž používá baňkování a moxování.

Zasvěcení na reiki mistra učitele přijala ve sdružení IRIL a v současně době se kromě své léčitelské praxe věnuje i kurzům reiki, na nichž předává své zkušenosti s reiki pro pomoc sobě i druhým. Kromě toho se věnuje i samostatným terapiím reiki a pomáhá rovněž nacházet lidem  odpovědi i pomocí karet, při výkladu karet používá podle potřeby tarot i různé výkladové karty.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
  reiki mistryně Mgr. Jana Dvořáčková, tel. 777 807 185, mgr.dvorackova@email.cz


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2019 IRIL. Všechna práva vyhrazena.