Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Žiji svá splněná přání jako dar sám sobě, lidem i bohu.

 
 
 
 

 

 

 

Zdravá aura, harmonie čaker - kurzy pro poznání

Aura je energetický obal našeho těla, který nám podává informace o veškerém dění v těle, když je aura v pořádku, zdravá a zářící, je v pořádku i tělo a duše, když je aura oslabená, znamená to, že potíže jsou i ve fyzickém těle. Běžně auru nevidíme, můžeme se však naučit vyciťovat její energie rukama a intuicí, je možné se ji i naučit vidět. Na první pohled se sice zdá, že se jedná o nadpřirozené schopnosti, tyto schopnosti má však v sobě každý člověk. Na našich kurzech předáváme zkušenosti, jak se naučit vidět auru i jak intuitivně nacházet disharmonie v auře i v čakrách, což pomáhá lidem, kteří se věnují harmonizujícím masážím nebo terapiím, pracovat vědomě i s aurou a čakrami.

Harmonie aury
Na kurzu se dozvíte, co je to aura a jak se ji naučit vidět či jinak vnímat. Toto své vnímání aury si i prakticky vyzkoušíte a rovněž se naučíte, jak nacházet intuitivně rukama disharmonie v těle i jak si tyto intuitivní schopnosti rozvíjet.
Své vnímání aury, které se na kurzu naučíte, můžete po kurzu využít i k pozorování a hlubšímu poznání přírody (aura květin, energie stromů, kamenů). Kurz je vhodný i pro lidi, kteří se o tuto tématiku zajímají pouze teoreticky, dozvíte se zde mnoho zajímavého o proudění energií v přírodě i těle, o čakrách, o auře lidí i rostlin, o energiích v přírodě, budete mít možnost si zde vyzkoušet, jak umíte energie v těle vycítit a pokud máte sami nějaké potíže, možná zde najdete odpovědi, které hledáte.
Cena je 800 Kč (studenti, důchodci a matky na MD 700 Kč)
Nejbližší termín:
středa 27. 6. 2018

Kurzy vede Lubomír Šopf na adrese Křížová 15, Brno, o organizaci se stará Iva Janíčková. Začátek je v 9.00 hod., končí se kolem 12.30 hod.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 723 456 720, iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy na adrese Křížová 15, Brno se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený názvem našeho sdružení IRIL.

        

Posezení je na molitanových podložkách na zemi nebo na židli, každý si vybere podle svého pohodlí. K dispozici je varná konvice, hrníčky, káva, čaj, v případě potřeby i lednička a mikrovlná trouba na ohřátí jídla.

Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné zdarma parkovat na ulici Ypsilantiho, Křídlovická nebo v dalších blízkých ulicích, placené parkoviště je na Mendlově náměstí.


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.