Reiki v našem životě

Informační web o léčení a sebeléčení
těla, duše a ducha


Motto dne:

Svět nezměním, mohu změnit pouze sebe.

 
 
 
 

 

 

 

Zkušenosti s reiki - snášení tropického vedra

Tak mi to nedá a chci vám napsat svou zkušenost s reiki v těchto tropických vedrech, co nás letos tak brzy postihly. Byla jsem předevčírem instalovat na zahradě zavlažovací zařízení, abychom nepřišli o rostlinky, a přestože jsem měla s sebou dost vody i na pití, tak se mi asi po hodině na slunci udělalo mdlo. Sedla jsem si do stínu, položila ruce na hruď a břicho, začala si dávat reiki a přitom jsem vypila ještě asi půl litru vody.

Okamžitě poté, kdy jsem si reiki začala dávat, jsem pocítila úlevu a pití s pobytem ve stínu dílo dokončily, po deseti minutách jsem byla fit, jakoby ani nebylo tropické počasí, ale příjemný jarní den. Proto jestli vám někdo říká, že nemůžete používat reiki v okamžicích, kdy tělu vadí teplo, protože reiki hřeje, tak ho neposlouchejte a vyzkoušejte. Ruce sice někdy po položení na sebe hřejí, ale teplotu těla zvyšovat nemusí a naopak doplnění energie mám může pomáhat letní vedro lépe snášet. Nadměrné vedro nás totiž také okrádá o životní energii, kterou nám reiki může pomoct doplnit. A když máme energie dost, tak i horko lépe snášíme. Možná se vám to zdá jako maličkost, možná budete mít pocit, že pití vody a stín by mi pomohlo i bez reiki. Máte pravdu, možná ano, jen moc nevěřím tomu, že tak rychle.

Máte někdo s reiki podobnou zkušenost? Pokud máte chuť své zkušenosti s reiki sdílet, tak mi můžete napsat na e-mail: iva@iril.cz, ráda je na této stránce anonymně uveřejním pro inspiraci ostatním.

Napsala: Iva Janíčková, 24.6.2017


 
 
 

 

© Copyright 2004-2020 IRIL. Všechna práva vyhrazena.